wtorek, 3 listopada 2015

Maskara Wonder'Full - Rimmel z olejkiem arganowym

Cel: Uwodzenie przez olśnienie - osiągnięty! To hasło promujące maskarę Wonder-Full od Rimmel. Według producenta jest to maskara pielęgnacyjna z olejkiem arganowym, która ma nadać naszym rzęsom pełną objętość. Czy aby na pewno? - Zapraszam na recenzję.
"Formuła z olejkiem arganowym, skarbem Maroka, słynącym z pielęgnacyjnych właściwości sprawia, że twoje rzęsy są odżywione, gładsze i bardziej elastyczne. Wyjątkowa szczoteczka z ultraelastycznymi włoskami rozdziela rzęsy i nadaje im zjawiskową objętość".

Maskarę kupujemy w brązowo - złotym opakowaniu. Szczoteczka jest silikonowa i do tego dość spora. Rozstawienie ząbków jest dość gęste, dzięki czemu ładnie rozczesuje rzęsy. Tusz ładnie się nabiera, z wyjątkiem końcówki, którą należy obetrzeć żeby się nie pobrudzić.

Pierwsze nałożenie jest tak delikatne, że osoby które lubią naturalny look powinny być bardzo zadowolone. Natomiast, żeby uzyskać w miarę zadowalający efekt musiałam się trochę tą szczoteczką nawachlować. 

Co do koloru to mamy tu piękną, głęboką czerń. 

W kwestii trwałości - to spokojnie wytrzymuje cały dzień bez kruszenia się i rozmazywania. Po nałożeniu nie podrażnia oczu.


Według mnie to trzeba się do tego tuszu przyzwyczaić. Jeśli lubisz naturalny wygląd i chcesz jedynie lekko podkreślić oczy zdecydowanie powinnaś wypróbować ten tusz. Natomiast dla osób które lubią mocniejszy makijaż polecam go wypróbować, bo pięknie rozczesuje rzęsy mimo że trzeba trochę czasu temu poświęcić.


Może miałyście inne tusze Rimmel ?? Jak wrażenia z ich stosowania ?

11 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)