środa, 26 listopada 2014

Jak uniknąć kolejek na poczcie czyli kampania envelo

Zbliżają się święta, staramy się spędzić ten czas w rodzinnym gronie. Dzwonimy do siebie z życzeniami, piszemy sms-y i wysyłamy kartki świąteczne. W urzędach pocztowych pojawiają się już kartki z Mikołajami, szopkami i innymi świątecznymi wizerunkami. Uważasz, że to wszystko jest już oklepane a Ty chciałabyś/chciałbyś coś nowego, oryginalnego ?? A przy tym bardzo Ci zależy aby uniknąć zakręcanych ogonków kolejkowych na poczcie ?? Jeśli tak, ten post jest właśnie dla Ciebie.

Dzięki Streetcom zakwalifikowałam się do kampanii Envelo. Opowiem Wam dzisiaj zatem, jak wysłać swoją spersonalizowaną kartkę :)

NEOKARTKA - pocztówka którą samodzielnie projektujemy online a listonosz dostarcza ją w formie tradycyjnej nawet w formacie A5 lub A6.


Najpierw musimy wejść na stronę envelo.pl i zarejestrować się.


Następnie wybieramy opcję  "wyślij kartkę". Możemy skorzystać z sekcji "polecane obrazy" i wybrać jeden z najpopularniejszych wzorów pocztówek lub też stworzyć swój własny projekt. Do dyspozycji mamy edytor dzięki któremu możemy zaprojektować swoją wymarzoną kartkę. Przy tworzeniu mamy do dyspozycji wiele możliwości graficznych (kliparty, teksty, ramki itp.). Możemy wpisać życzenia lub kilka zdań od siebie.  Na koniec wszystko akceptujemy i wysyłamy. Po kilku dniach do wskazanej przez Ciebie osoby listonosz dostarczy Twoją kartkę.

No to teraz najważniejsze - ile to kosztuje. Mamy do wyboru następujące formaty:
  1. widokówkę A5/A6 - 4,99 PLN
  2. karnet pionowy A4/A5 składany - 6,99 PLN lub A5/A6 - 4,99 PLN
  3. karnet poziomy A4/A5 składany - 6,99 PLN lub A5/A6 - 4,99 PLN

Ja na pewno skorzystam z nich, tym bardziej że zbliżają się święta. Wydaje mi się, że taka kartka będzie również ciekawy prezentem świątecznym dla naszych bliskich.


 

A Wam jak się podoba pomysł wysyłania samodzielnie stworzonych kartek??

4 komentarze:

  1. Ekstra, dawno nie wysyłałam do nikogo kartek świątecznych, może teraz to zrobię? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Również biorę udział w tej kampanii i uważam, że Envelo to super sprawa! Ja za to zapraszam do zobaczenia już gotowej kartki u mnie : http://nattasty.blogspot.com/2014/11/envelo-nowoczesna-poczta.html :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)