poniedziałek, 24 listopada 2014

Kampania Rama z masłem

Dzięki Agencji TALK MARKETING mam przyjemność uczestniczenia w kampanii rekomendacji Ramy z masłem. W dzisiejszym poście opowiem Wam w skrócie o co w tym marketingu rekomendacji chodzi oraz przedstawię główną bohaterkę mojego testowania :)

Po pierwsze należy zarejestrować się na stronie agencji Talk Marketing TUTAJ, wypełnić ankiety profilowe i czekać na zaproszenie do kampanii. Za każdą naszą aktywność otrzymujemy punkty. Gdy w końcu uda nam się zakwalifikować do jakiejś kampanii kurier przywozi nam paczkę z produktami. Zasadą w tego typu kampaniach jest to, że otrzymanymi rzeczami należy się również podzielić. Z każdej przeprowadzonej rozmowy na temat produktu wypełniamy raport online. A im bardziej się postaramy, tym większe prawdopodobieństwo, że zostaniemy zakwalifikowani do kolejnej kampanii.

To jest moja pierwsza kampania dla Talk Marketing a jej bohaterką jest Rama z masłem.


Dzisiaj skupię się tylko na tym co o produkcie mówi nam producent. Za kilka dni zamieszczę kolejny post ale tym razem z moją opinią.

Nazwa margaryna pochodzi od greckiego "margaritari", co znaczy perła. To skojarzenie zrodziło się w głowie wynalazcy margaryny Hipolita Mège-Mouriera, gdyż jego pierwsza margaryna przypominała masę perłową.


Twórcą marki Rama był Jan Jurgens, który w 1924 roku zdecydował się na konsolidację wszystkich swoich regionalnie produkowanych margaryn pod jedną nazwą "Rahma" (niem. śmietanka). Z czasem "h" się zgubiło, a w latach 30 ubiegłego stulecia Rama stała się najpopularniejszą margaryną na rynku.

Rama z masłem to pyszne połączenie zdrowej margaryny z tak lubianym smakiem masła. Zachowuje wszystkie właściwości margaryny, łatwo się rozsmarowuje i urzeka maślanym smakiem. Stworzona specjalnie dla tych, którzy cenią smak masła i nie chcą żadnych kompromisów, a jednocześnie poszukują produktów przygotowanych z wysokiej jakości składników. Z masła zaczerpnięto jego delikatny i niepowtarzalny smak, a z margaryny łatwość smarowania i oleje roślinne dobrej jakości. 
Nowa Rama z masłem może być z powodzeniem używana nie tyko do smarowania kanapek, ale również podczas krótkiego smażenia lub do domowych wypieków. Dzięki takiemu połączeniu wszystkie potrawy będą pyszne.

Nowa Rama dostępna jest w dwóch wariantach:
  • Rama z masłem 225 g
  • Rama z masłem i solą morską 225 g.
No i teraz najważniejsze, czyli cena. W Tesco widziałam ją ostatnio po 4,99 zł. Dostępna jest także wersja Rama z masłem w kostce 250 g w cenie 3,99 zł.I to by było tyle na dzisiaj. Co myślicie o tej nowości? Ja bardzo jestem ciekawa tego "niepowtarzalnego" smaku o którym zapewnia producent. Dlatego biorę się za testowanie i niedługo dam Wam znać co z tego wyszło :)

4 komentarze:

  1. smak nie jest "spektakularny" ale na pewno ciekawy :) ale czy nie lepiej posolić samemu ? ;)
    ps usuń weryfikację obrazkową :) będzie przyjemniej komentować Twoje posty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wedle życzenia - zlikwidowałam weryfikację obrazkową. A co do smaku to niedługo biorę się za pisanie drugiego posta o kampanii Ramy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)