poniedziałek, 18 maja 2015

Giacomo Conti - kolekcja wiosna - lato 2015

Ostatnio na blogu było coś dla naszych pociech to teraz dla odmiany coś dla Panów. Dzisiaj chciałam Was zaprosić do obejrzenia fotorelacji z pokazu marki Giacomo Conti.

Zacznę od krótkiego przedstawienia marki:

"Giacomo Conti  to dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieżowa powstała w 2006 roku, od lat plasująca się w ścisłej czołówce branży mody męskiej. U jej podstaw leżą dwie tradycje - z jednej strony tradycja polskiego krawiectwa, dbającego o każdy szczegół, z drugiej - tradycja włoskiej lekkości designu. Realizowanym celem Giacomo Conti jest sprawić, by modny mężczyzna znalazł wszystko, czego potrzebuje na co dzień, do pracy i na specjalne okazje w jednym salonie: garnitur, smoking, koszulę, krawat, płaszcz, sweter czy buty - wszystkie o prawdziwie włoskiej osobowości, pozwalające zmienić polskie ulice i rzeczywistość biznesową w najmodniejsze zakątki Mediolanu". (źródło: http://www.giacomo.pl )

A teraz miłego oglądania :)
 I jak Wam się podoba ?? Wypatrzyłyście coś ciekawego dla swoich panów ?? A może jacyś Panowie tu zaglądali i coś podpatrzyli ciekawego ??

3 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)