sobota, 8 października 2016

Trendy w modzie na jesień 2016

W zeszłym roku przygotowałam dla Was cykl postów o jesiennych, modowych trendach. Cieszył się on równie dużym zainteresowaniem z Waszej strony co inne posty publikowane przeze mnie. Miał to być stały cykl sezonowy- ale jakoś nie wyszło. Jesień chyba najlepiej mi wychodzi  - dlatego postanowiłam go wznowić. 


źródło: Galeria Sfera


Cały cykl postów będzie opierał się na tym co proponują nam w tym sezonie największe Galerie Handlowe w Polsce. Aby przygotować te wpisy przejrzałam kilkaset stron różnych folderów modowych i wybrałam najciekawsze. Wszytko potem zebrałam w całość i podzieliłam na posty o różnej tematyce. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu ten cykl.

No to zaczynamy.

Przegląd tego, co powinno się znaleźć w naszych szafach zaczynam od Galerii Bałtyckiej.  Już na pierwszy rzut oka widać co będzie modne w tym sezonie. Skoro jesień to na wieszakach i półkach zagoszczą jej odcienie - brązy i czerwienie. Styl etno nadal będzie w tym sezonie modny.  
źródło: Galeria Bałtycka

źródło: Galeria Bałtycka
 We Wrocławskiej Galerii Dominikańskiej za to powiało szarościami. W tym sezonie modne są również kwiatowe motywy.
źródło: Galeria Dominikańska

źródło: Galeria Dominikańska
 W hitach Lublin Plaza wzrok zdecydowanie przyciąga spódnica. Wszelkiego rodzaju printy będą się dość często pojawiać. Dlatego też przygotowałam o nich osobny post.
źródło: Lublin Plaza
 Galeria Wisła skupiła się głównie na kolorach jesieni głównie w stylach boho i etno.
źródło: Galeria Wisła
 Miks różnych stylów modnych w tym sezonie zaprezentował Dom Mody Klif. Tak, tak dobrze widzicie w tym sezonie mamy powrót stylu z lat 80-tych. Więcej o nim będzie również w osobnym poście.
źródło: Dom Mody Klif
 Znalazła się również propozycja dla Panów. W tym sezonie czas na pikowane kurtki, koszule oraz kratki.
źródło: Dom Mody Klif

źródło: Dom Mody Klif

źródło: Galeria Sfera - Bielsko-Biała
I tak przeleciał cały sezon w pigułce. Już wkrótce kolejne posty z tego cyklu. Dla fanek kosmetyków również coś wyszperałam.

A póki co dajcie znać jak Wam się podoba to co widziałyście powyżej.

7 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)