piątek, 4 listopada 2016

Co w galeriach piszczy, czyli gdzie warto się wybrać w weekend 5-6 listopada 2016

Jutro sobota, więc czas na cotygodniowy cykl o wydarzeniach w Galeriach Handlowych w Polsce. Dzisiaj mam dla Was propozycje z 5 miast. Możecie spróbować regionalnych przysmaków, zagrać w planszowe gry oraz spotkać bohatera jednej z nich, wyposażyć się w odblaski, zasiąść za kółkami wymarzonych czterech kółek lub zabrać swoich bliskich na wyjątkowy pokaz mody. To co zaczynamy...


GDAŃSK

* OSOWA STYLOWE CENTRUM - Jarmark "Żuławskie Smaki" - producenci ekologicznych produktów będą promować w ten weekend regionalne smaki. Tematem przewodnim jarmarku będą sery. Odbędą się także warsztaty serowarskie. Na stoiskach znajdą się także domowe ciasta oraz świąteczne pierniki. Będzie można także skosztować pizzy z foodtrucka. Po te pyszności możecie się wybrać w sobotę w godzinach od 10:00-21:00 oraz w niedzielę w godzinach od 10:00 - 20:00. 


KRAKÓW

* GALERIA BRONOWICE - "Turniej gier planszowych" Jeśli jesteście fanami/fankami gier planszowych takich jak Dr Eureka, Carcassonne: Gorączka Złota, Zaginione Dziedzictwo, Terra, Bang!Pojedynek to powinniście wziąć udział w tym wydarzeniu. Na zwycięzców czekają nagrody. Turnieje zaczynają się od godziny 12:00 w sobotę i w niedzielę i trwają do godziny 17:00. Na godzinę przed każdym turniejem będzie szkolenie z zasad gry dla mniej wtajemniczonych.

*GALERIA BRONOWICE - "Akcja Odblaskowi" - Kampania propagująca noszenie elementów odblaskowych. Dzieci otrzymają odblaskowe opaski, natomiast animatorzy przygotują i poprowadzą zabawy związane z bezpieczeństwem na drodze. Wszystko odbędzie się w sobotę w godzinach od 11:00-17:00

LUBIN

* CUPRUM ARENA -  "Festiwal samochodowych nowości", czyli cuda i cudeńka ze świata czterech kółek. Wystawcami są najpopularniejsze marki samochodów. Odwiedzający będą mogli zobaczyć np. najnowsze Volvo S90, Peugeota 3008 oraz Forda Edge. Wymarzone samochody będzie można zobaczyć z bliska oraz usiąść za ich kółkiem. Równocześnie prezentowana jest wystawa najbardziej śmiałych projektów i prototypów aut. Więc każdy fan czterech kółek znajdzie coś dla siebie. Targi są czynne codziennie do 14 listopada w godzinach od 10:00 do 21:00.


LUBLIN

* GALERIA OLIMP - "Odczaruj jesień życia", czyli coś dla seniorów. Możecie zabrać tego dnia swoich najbliższych do specjalnego miasteczka seniora zorganizowanego w Galerii. Będą tam mogli skorzystać z porad fryzjera, kosmetyczki, stylisty, wizażysty oraz dietetyka. Będzie to również okazja dla sprawdzenia swojego stanu zdrowia dzięki badaniom profilaktycznym, które przygotowują Studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pokaz zorganizuje Fitness GetGym. Zaś główną atrakcją wydarzenia będzie pokaz mody w strojach na każdą okazję od codziennych ubrań do stylizacji wieczorowych. Pokaz rozpoczenie się o godzinie 15:00, natomiast całe wydarzenie będzie trwać w godzinach od 13:00-16:00

WROCŁAW

* SKY TOWER - W związku z premierą Wrocławskiej Edycji gry Monopoly, w której znalazł się również SkyTower, właśnie tą Galerię odwiedzi Pan Monopoly. Podczas spotkania będzie okazja do wspólnych zdjęć a także do zagrania na mega wielkiej planszy. Wszystko odbędzie się co prawda nie w weekend ale poniedziałek 7 listopada od godziny 12:00 i uznałam, że warto tutaj o tym wspomnieć.


Ja w poniedziałek powinnam być w SkyTowerze ale dopiero po pracy, więc nie wiem czy cokolwiek jeszcze o tej godzinie będzie. Jeśli coś jeszcze będzie się działo porobię fotki i wrzucę na Facebooka :)

1 komentarz:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)