piątek, 28 października 2016

Co w Galeriach piszczy, czyli gdzie warto się wybrać w ten weekend (Wydarzenia 28-30 października)

Jakiś czas temu na blogu zamieściłam kilka postów związanych z weekendowymi propozycjami na spędzenie czasu. Zamieszczałam tam informacje o ciekawych wydarzeniach jakie odbywają się w wielu Galeriach Handlowych w całej Polsce. Wpisy te miały dość dużą oglądalność, więc postanowiłam wznowić ten cykl, mam nadzieję że tym razem zagości on na stałe na blogu.

POZNAŃ 


GALERIA A2 Zaprasza wszystkich na czarodziejski weekend. Przygotowano moc atrakcji dla małych czarodziejów. Każdy uczestnik zabawy otrzyma mapę, która pomoże mu w poruszaniu się po magicznych miejscach. 
Będą 3 czarodziejskie strefy:

 1. Strefa pokazowa - warzenie i degustowanie magicznych eliksirów, występy iluzjonisty
 2. Strefa kreatywna - tworzenie różdżek, kapeluszy czarnoksiężnika, zaklętych zwierząt z papieru oraz ozdób z magicznego pyłu. Dodatkowo będzie można przygotować zaklęte okładki, halloweenowe lampiony oraz dynie z papieru i styropianu. 
 3. Strefa magicznych gier i zabaw - wyścigi na miotłach, poszukiwania magicznych stworzeń, wróżenie z fusów, malowanie buzi oraz konkurs z nagrodami za najlepszy kostium. Stroje i akcesoria dla dzieci będą czekać na miejscu)
A wszystkie te atrakcje będą się odbywać w czarodziejskiej i wyjątkowej scenografii w godzinach od 11:00 - 18:00
źródło: Galeria A2 Poznań

WROCŁAW


SKYTOWER - Zaprasza wszystkich na Giełdę Rękodzieła - znajdziemy tam wyroby od biżuterii po ubiory i elementy wystroju wnętrz. Tylko do soboty, na parterze w godzinach otwarcia Galerii
źródło; Galeria SkyTower
29 października ( Sobota) w Galerii SkyTower ( na I piętrze ) odbędą się bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci. W programie m.in nauka własnoręcznego wykonywania biżuterii. Warsztaty w godzinach od 14:00 - 18:00  poprowadzą nauczyciele i uczniowie Autorskich Liceów Artystycznych i Akademickich. 


GORZÓW WIELKOPOLSKI


SOBOTA
NOVA PARK - Zaprasza na kawę z zawodnikami Stali Gorzów. Dwóch zawodników; Bartek Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak będą zaparzać oraz serwować kawę w wybranych kawiarniach. 
 • Kandulski - godz. 14:00-14:30
 • Tchibo - godz. 14.30-15:00
 • Castellari - godz. 15:00-15;30
Natomiast klienci którzy zgłoszą się w godzinach 12:00-15;00 z paragonem z jednej z tych kawiarni do prowadzącego wydarzenie wezmą udział w konkursie w którym nagrodą jest kawa z zawodnikami. Każdy natomiast będzie mógł świętować kolejne zwycięstwo Stali Gorzów - o godz. 16:00 zostanie odśpiewane wspólne "Sto lat" i klienci Galerii zostaną poczęstowani tortem oraz kawą. 

NIEDZIELA
NOVA PARK - Zaprasza na warsztaty z baristą w godzinach 12:00-18:00. Dla najmłodszych natomiast będą zajęcia z malowania kawą zarówno w sobotę jak i w niedzielę.
3 komentarze:

 1. Świetny pomysł z takim zabawami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, szkoda, że mieszkam tak daleko od Poznania, propozycja galerii jest kusząca, szczególnie strefa kreatywna :D

  Pozdrawiam
  I feel only apathy

  OdpowiedzUsuń
 3. Musze spytac mamy, czy byla na warsztatach z barista :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)