środa, 27 maja 2015

beGlossy - maj 2015

W końcu dotarł do mnie kurier z majowym pudełkiem beGlossy. W tym miesiącu pudełko było przygotowywane we współpracy z siecią drogerii hebe. W związku z tym w boxie znalazły się takie kosmetyki, które bez problemu znajdziemy później w sklepie.
Pudełko w tym miesiącu urzekło mnie pod względem wizualnym. Było naprawdę śliczne. Z racji tego, że powstało ono przy współpracy z hebe znalazłam w nim kartę drogerii, naklejki oraz bon zniżkowy. Dodatkowo w pudełku był jeszcze najnowszy numer magazynu beGlossy.


 Zawartość pudełka prezentuje się następująco:
 1. Odżywcza pomadka do ust - GOSH - trafił mi się kolor 151 Lady Luck
 2. Maska do włosów PHYTOKERATINE - PHYTO - próbka o pojemności 50 ml
 3. Maska do włosów z olejkiem arganowym - PROSALON - próbka o pojemności 50 g
 4. Serum ultra regeneracyjne do stóp - SHEFOOT - pełnowartościowy produkt o pojemności
  50 ml
 5. Plastry na zniszczone pięty - PUREDERM - pełnowartościowe opakowanie, a w nim 4 sztuki
 6. Energetyzujący multiaktywny koktajl FEMALE - BANDI - próbka o pojemności 15 ml
 7. Kolczyki na sztyftach - CAT&CAT - trafiły mi się w kształcie kluczy wiolinowych
Klientki VIP otrzymały dodatkowo Stymulator wzrostu rzęs i brwi  BANDI o wartości 166,99 zł. Ja niestety popełniłam ten błąd na początku przygody z beGlossy, że wykupiłam 3 miesięczną subskrypcję, która nie liczy się do "stażu" klientek. Zabrakło mi tylko jeden miesiąc do statusu VIP. Dlatego troszkę jestem przez to zła na siebie. Ale na otarcie łez jest informacja, że w czerwcowym pudełku Klientki VIP otrzymają dodatkowy produkt. Tym razem i ja się na niego załapię :)

                      

Podsumowując majową edycję beGlossy - wartość pudełka to około 150 zł. Troszkę mała różnorodność produktów ( dwa kosmetyki do stóp oraz dwie maski do włosów). Jakby nie było wszystko się zużyje. Pozytywnie jestem zaskoczona kolczykami. Bardzo podoba mi się pomysł aby co jakiś czas w pudełku pojawiało się coś innego poza kosmetykami. 

A Wam jak podoba się ta edycja pudełka?? A przede wszystkim jak oceniacie je na tle konkurencji ??


9 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa jak pomadka prezentuje się na ustach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejny raz na tle konkurencji beGlossy wypadło słabo. Zawiedli w tym miesiącu na całej linii, widzę ciągle narzekające osoby, że czegoś nie mają, że czegoś u nich brakło. Chyba zrezygnuję z subskrypcji...
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. to nie jest czerwcowa edycja, tylko majowa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pudełko miało z założenia być przygotowaniem do lata i z racji tego są dwa produkty do stóp lecz zauważmy że są one skrajnie inne i w zasadzie komplementarne względem siebie. W pierwszej kolejności używamy plastrów a potem serum :) Z kolei maski są też z dwóch różnych segmentów - Prosalon to produkt typowo fryzjerski a Phyto to ekskluzuwne dermo. Natomiast kolczyki to prezent od Hebe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna zawartosc :)

  Pozdrawiam
  http://dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.ch/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)