wtorek, 29 marca 2016

Krem łagodzący z komórkami macierzystymi cytrusów - BingoSpa

Dzisiaj krótka recenzja kremu od BingoSpa. Jednak muszę posiłkować się tutaj zdjęciami ze strony producenta. Ponieważ krem niestety podczas przeprowadzki się zapodział.

źródło: BingoSpa.eu"Krem BingoSpa o lekkiej konsystencji oraz łagodzącym i nawilżającym działaniu do codziennej pielęgnacji skóry delikatnej, wrażliwej i odwodnionej. Zmniejsza podrażnienie naskórka oraz zapewnia długo utrzymujący się efekt ukojenia. Łagodzi uczucie ściągnięcia i pieczenia. Skóra staje się bardziej odporna i lepiej chroniona przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.


Składniki aktywne:


  • komórki macierzyste - to niewyspecjalizowane komórki, które odnawiają się dzięki podziałowi komórkowemu przez nieograniczony czas oraz mogą przekształcać się w wyspecjalizowane komórki różnych tkanek organizmu. Dzięki tej właściwości komórki macierzyste zastępują obumarłe lub niefunkcjonujące komórki. Komórki macierzyste cytrusów zawierają białka, lipidy i węglowodany wspomagające procesy regeneracyjne i ochronne. Wzmacniają ochronny płaszcz hydrolipidowy, co powoduje poprawę nawilżenia skóry oraz niweluje postarzenia
  • Pheohydrane - jest kompleksem mikroalgi Chlorella Vulgaris i hydrolizowanego alginu w wodzie morskiej. W badaniach wykazano, że Pheohydrane zapewnia trwałe nawilżenie ( poprawa nawilżenia trwająca przez długi czas ) oraz wzmacnia płaszcz hydrolipidowy.
  • Witamina E ma działanie przeciwzapalne, wpływa na odtwarzanie się nowej tkanki. Ponadto chroni skórę przed wysuszeniem oraz osłabieniem elastyczności naskórka. Witamina E podwyższa zdolność wiązania wody przez skórę
  • Polyplant Marine - dostarcza skórze aminokwasy, cukry i sole mineralne pomagając zachować właściwy poziom nawilżenia. Substancje te tworzą warstwę ochronną na skórze, chroniąc ją przed wysuszeniem"/

Krem kupujemy w przeźroczystym opakowaniu. Dozowanie produktu przy pomocy pompki. Jedno naciśnięcie daje odpowiednią ilość produktu. 

Krem ma ładny, delikatny zapach. Konsystencja jest typowo kremowa. Produkt łatwo się rozprowadza po skórze i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej powłoki, wręcz przeciwnie skóra po nałożeniu staje się delikatna i jedwabista w dotyku.

Jest to delikatne mazidełko, które nie podrażnia ani nie uczula. Świetnie nadaje się do codziennej pielęgnacji.

Krem łagodzący z komórkami macierzystymi cytrusów od BingoSpa kupimy m.in. online w sklepie firmowy producenta. Za opakowanie 135 g zapłacimy 49 zł.
3 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)