niedziela, 21 sierpnia 2016

Kłamstwa na wysokich obcasach - Gemma Halliday

Dzisiaj przygotowałam dla Was post o ostatniej części, z wydanych do tej pory w Polsce nakładem wydawnictwa Amber, cyklu kobiecych kryminałów o przygodach Maddie Springer.
"Kłamstwa na wysokich obcasach Gemmy Halliday to trzeci tom przygód zwariowanej projektantki obuwia dla dzieci - Maddie Springer. Tym razem nasza bohaterka pracuje jako asystentka garderobianej na planie bardzo popularnej telenoweli. Ale skoro pojawia się Maddie nie może być tam nudno. A więc oprócz rozkapryszonych celebrytek na kolejnych stronach książki pojawia się także tajemniczy zabójca.

Nasza bohaterka po raz kolejny na własną rękę będzie starała się rozwiązać skomplikowana zagadkę kryminalną . Oczywiście przysporzy jej to wiele kłopotów.

W książce pojawiają się postacie znane z poprzednich części. Mamy tutaj również wątek miłosny pomiędzy Maddie a Ramirezem - policjantem a prywatnie chłopakiem głównej bohaterki. Ich związek z tomu na tom książki stale się rozwija.

Książki pomimo tego, że należą do jednego cyklu, możemy je czytać osobno. Ponieważ każda z nich to osobna historia, zagadka kryminalna.

Podobnie jak w poprzednich częściach również i tym razem autorka serwuję nam sporą dawkę humoru. Książka jest bardzo przyjemna. Ot taka lekka komedia romantyczna. Czyta się ją błyskawicznie.

Bardzo żałuję, że jest to ostatnia z książek, które zostały wydane w Polsce. Cała seria "High Heels" liczy 9 tomów oraz 3 opowiadania. Szkoda, że nikt nie pokusił się o wydanie reszty tomów u nas.

Ja ze swojej strony polecam Wam przeczytanie tej książki jak również innych z tego cyklu. Gwarantowane jest to, że np w pochmurny dzień tak książka poprawi Wam humor.

TUTAJ KLIK  i TUTAJ KLIK przeczytacie o dwóch poprzednich tomach z serii. Zapraszam1 komentarz:

  1. Zagadki kryminalne w książkach bardzo lubię :) I fajnie, że nie trzeba czytać części po kolei :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)